VIRTUVĖ Nuo… Iki… Nr4 (2020 m.)

Naujausiame „VIRTUVĖ Nuo… Iki…“ numeryje :

                rasite daugybę idėjų kasdieniam stalui ir žiemos šventėms (nuo patiekalų receptų iki valgomų puošmenų!); sužinosite 7 būdus, kaip galima atnaujinti virtuvę vos per vieną savaitgalį ir kuo galima pakeisti keptuves ir puodus (mažiau indų plovimo, daugiau laiko sau!); išsiaiškinsite, kaip pirkinių sąrašas gali pagerinti jūsų savijautą ir gyvenimą, kokios maisto mados užtvindė programėlę „Tik Tok“, kas paguldė silkę į patalus ir kuo ypatingas struktūrizuotas vanduo. Pasitikime žiemą kartu – su ką tik iškeptų sausainių kvapu, ant stalo garuojančiu šiltu troškiniu, mėgaudamiesi tikrais, laiko patikrintais skoniais, kupini svajonių ir kurdami savo mažus stebuklus.

ŠVENTINĖS PUOŠMENOS IŠ VIRTUVĖS

ŠVENTINĖS PUOŠMENOS

Kalėdos ir Naujieji metai – tai šventės, kurių tradicijos neatskiriamai susijusios su įvairiais skanumynais. Iš maisto produktų galima sukurti žavių puošmenų ir jūsų stalui, ir namams, ir netgi pagaminti šventinių atvirukų. Pabandom?! Eglutės ir elniai užkandžių lėkštėje, piešiniai ant miltų, „valgomi“ atvirukai socialiniams tinklams, stilingiausia šių metų imbierinių žmogeliukų puošybos detalė, tikrai kalėdiniai blyneliai ir daug kitų naujų idėjų!

SU PIRKINIŲ SĄRAŠU – Į GERESNĮ GYVENIMĄ

SU PIRKINIŲ SĄRAŠU

Gerai sudarytas pirkinių sąrašas – galingas dalykas. Jis padės sutaupyti pinigų, laiko ir užtikrinti, kad jūsų namuose netrūks šviežio, gardaus naminio maisto. Geras pirkinių sąrašas atitinka jūsų poreikius ir galimybes, išvaduoja nuo begalybės svarstymų ir spėlionių, minimizuoja impulsyvių (ir dažnai nereikalingų) pirkinių tikimybę bei padeda apsipirkti greičiau, taigi sutaupote laiko. Ir tai – anaiptol ne visa nauda, kurią jis teikia. Pasirodo, pirkinių sąrašas gali tapti netgi svarbia mūsų psichologinės harmonijos dalimi!

SVEIKI ATVYKĘ Į KOMFORTO ZONĄ!

KOMFORTO ZONĄ

Šiltas aromatingas troškintos arba keptos mėsos, žuvies gabalėlis – tai ne tiesiog maistas, o tvirtas žingsnis į komforto zoną. Beje, tam, kad į ją patektumėte, jums visai nebūtina kur nors eiti iš namų! Siūlome 5 neprilygstamus antrųjų patiekalų receptus kasdieniam stalui: vištiena su baltojo vyno padažu, arba garsioji vištiena „Coq au vin“, veršienos pjausniai „Piccata“ su grybais ir citrinomis,

raudonajame vyne troškinti šonkauliukai su džiovintomis slyvomis, plekšnių filė su citrusiniais trupiniais, vištiena su ryžiais ir pomidorais.

 

Žurnalas „VIRTUVĖ Nuo… Iki…“ jau prekybos vietose!

VIRTUVĖ Nuo... Iki...
VIRTUVĖ Nuo... Iki...
VIRTUVĖ Nuo... Iki..
VIRTUVĖ Nuo... Iki...
VIRTUVĖ Nuo... Iki...