Savaitės anonsai​

moters savaitgalio virtuvė

Rugpjūtį lepinkitės gardžiai, be skubos, su pačia geriausia nuotaika! Kas pietums? Gal daržovių pyragą, blynų ar kugelį? Vakarienei ar užkandžiams siūlome receptus, kuriuos paruošite greičiau nei 30 min.

Moters savaitgalis

Šiuo metu skyrybos – dažnas, tarsi natūralus, paprastas reiškinys, kuris aplinkinius nei trikdo, nei stebina. Kodėl taip yra? Bažnyčios atstovai skyrybų netoleruoja, gal todėl mes jų vengiame, nesame atviri ir pritarimo ar palaikymo ieškome kitur.

akistata

Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Baudžiamuoju kodeksu, atsižvelgęs į Malonės komisijos posėdyje apsvarstytus prašymus ir pateiktas rekomendacijas, suteikė malonę 2 nuteistiesiems. Per dvejus prezidentavimo metus G. Nausėda malonę yra suteikęs 11 nuteistųjų.

Moters savaitė

Aišku, nebeturiu dvidešimtmetės energijos, pavyzdžiui, per karščius rašyti visiškai nebegaliu. Įkvėpimo niekada nelaukiu, net nežinau, kas tai yra. Tiesiog žinau, kad turiu rašyti, todėl sėdu ir rašau“, – prisipažįsta Gražina.

VIRTUVĖ Nuo... Iki...

Daugybė receptų – specialiai Jums: nuo traškių itališkų brusketų iki senų gerų lietuviškų raugintų agurkėlių, nuo aromatingos sriubos su voveraitėmis iki vištienos kepsnio su kriaušėmis ir medumi. Taip pat ieškome geriausios pieno ir ledų kokteilio formulės, atrandame idėjų, kaip gardžiausiai sudoroti cukinijų derlių, mėgaujamės ką tik išmušusia daržovių aukso valanda, domimės kulinarijos pasaulio įdomybėmis ir dalijame naudingus patarimus. Pasisemkite įkvėpimo!