Savaitės anonsai​

Gruščikėlių grupuotė, kurios branduolį sudarė broliai Algis, Romas ir Vidas Revuckai, susikūrė 1993 metais Prienų rajono Jiezno apylinkėse. Nuo pat susikūrimo gauja pasižymėjo ypatingu įžūlumu ir žiaurumu. Net ir vykdydami eilinę vagystę jos nariai buvo pasiruošę panaudoti ginklus ir smurtą.

Nors esu dar jauna, man tik 26 metai, jaučiuosi gyvenimo užspeista į kampą. Dirbu mėgstamą darbą, finansinių problemų neturiu, netgi šiuo metu imu paskolą ir perku naują butą. Bet tai manęs neguodžia, nes esu visiškai viena.

Koks birželis be laužų?.. Kepkite pagalio duoną, zefyrus desertui. Laužas gali būti ir netikras, o žaižaruoti ant torto, keksiukų… Birželį švenčiama ir pikniko diena. Geriau piknikaukite keliskart, nes siūlome išbandyti 10+ paprastų, bet genialių vaišių receptų. Koks birželis be mėsos kepsnio?.. Žurnale ne tik nauji receptai, bet ir galimybė sužinoti paslaptėles, kad kepsnys visada būtų minkštas bei sultingas.

„Niekada čia nebūsiu „viecinis“. Esu „užeivys“, kaip mane vadina varėniškiai ir merkiniečiai. Jie labai draugiški, svetingi, visada sveikinamės, nes jie mane atpažįsta. Kita vertus, regis, gamtos mokslų daktaras Mindaugas Lapelė pasakė, kad dzūkų kraštą pakels užeiviai.

Mano mažasis nieko nevalgo!... Ar tikrai? Maniškiam nieko naujo neįsiūlau paragauti? Kaip patiekti pusryčius, pietus bei vakarienę, kad šaukštą į rankas čiuptų ir didžiausias nevalgiukas? Kaip padaryti, kad užkandžiai ir gardumynai, kuriais palepiname vaikus, būtų ne tik skanūs, bet ir sveiki?