Savaitės anonsai​

Moters savaitė Nr02

Tas moteriškos kūrybos pradas Birutę aplankė dar vaikystėje, kai ji būdama šeštokė užsinorėjo raštuoto megztuko, kaip draugės iš kiemo, o iš mamos gavo tik seną megztą drabužį, teorinę pamoką, kaip iš jo „pasidaryti“ siūlų, ir mezgimo pradžiamokslį.

Moters savaitgalis Nr03

Kai kurie žmonės turi bjaurų, nekontroliuojamą įprotį įrodinėti savo tiesą. Įsitraukimas į ginčus neduoda jokios naudos, tačiau jie negali susilaikyti nuo betikslės diskusijos, kai kas nors nesutinka su jų nuomone.

Akistata Nr03

„Akistata“ jau ne kartą rašė, jog kaliniai ir būdami už grotų užsidirba iš valstybės. Tai dar kartą įrodė Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), kuris padėjo tašką už savo kūdikio nužudymą 9 metams įkalintos Jurgos Mataitytės (29 m.) byloje. LVAT kalinei priteisė 4000 eurų.

Moters savaitgalio Virtuvė Nr01

Dabar kaip niekada svarbu, kad gurkšnis, kąsnis būtų ne tik skanus, bet ir sveikas, turime būti išradingi ir taupūs. Dalykimės ir kaupkite patirtį, receptus, idėjas, kurios pravers dabar, o gal net vaikai dėkos.

Moters savaitė Nr01

Kaip atsirado ši labai rimta liga – ar ją kažkas sukūrė, ar ji atėjo iš gamtos – man visiškai nesvarbu. Aš tiesiog matau, kad tai yra grėsmė. Ir manau, kad šitą grėsmę reikia nugalėti. O to be mūsų pačių niekas nepadarys.