Savaitės anonsai​

Moters savaitgalis, švenčių belaukiant

Iki gražiausių metų švenčių Kalėdų dar gabaliukas laiko. Kuo anksčiau pradėję kaupti idėjas, dovanas, nepristigsime jo tradicijoms, šeimos ritualams, brangiems įpročiams, svarbiems ne tik vaikams, bet ir mums, puoselėti. Tegu švenčių laukimas – advento laikas...

Moters savaitgalis NR44

Šį kartą pakalbėkime apie nerašytus draudimus, kuriais moderni visuomenė apkrauna moteris. Moters padėtis musulmoniškuose kraštuose vakarietėms dažnai kelia nuostabą: kaip galima taip nusižeminti ir toleruoti tai, kad neturi jokių teisių? Ar dėl to kalta tenykštė...

Akistata Nr55

Benamius mes dažnai įsivaizduojame purvinus, nuo alkoholio papurtusiais veidais, miegančius kur nors krūmuose suręstoje pašiūrėje ar prisiglaudusius negyvenamame name, kaulijančius iš praeivių kelių centų ar eurų. Tačiau, klystame.

Mažylis

Tapę tėvais ūmai suvokiame, jog pradedame nebesuprasti elementarių dalykų, kyla aibės netikėčiausių klausimų. Ar viską darau gerai? Maitinanti mama susirgo – ar ji turėtų slėptis nuo kūdikio? Kodėl neturėtume skaityti moralų paaugliui?

Moters savaitė Nr.20

Beveik dešimtmetį Lietuvoje italų virtuvės tradiciją ir kultūrą skleidžiantis, Vilniuje sukūręs šeimą ir nuosavą kulinarijos studiją, parašęs knygą, gerais darbais Vilniaus Bernardinų parapijoje garsėjantis trijų vaikų tėvas nusišypso pavadintas žmogumi-švente.