Savaitės anonsai​

A-ZET

Tuomet netikėtai prasidėjo televizija. Dar vėliau – radijas. O dabar jis – A lygio žvaigždė, kurio „Nepatogius klausimus“ peržiūri po 200 tūkstančių žmonių, dar didesnius skaičius renka jo kartu su Mantu Katleriu ir Mantu Stonkumi kuriami podcastai „Vėl tie patys“.

Augalai

Gėlės, daržovės, vaismedžiai: priežiūra, maitinimas ir apsauga – išvenkite klaidų! Žurnale daug patarimų ir informacijos apie ypač naudingus, retesnius, primirštus augalus.

Rūta, norėjau pokalbį pradėti kitaip, bet akis užkliuvo už jūsų komentaro ir nuostabos, kodėl Agnė Jagelavičiūtė pasidarė plastinę operaciją. Tai paklausiu tiesiai šviesiai, ar jums tokios gražinimosi formos nepriimtinos?

Mėnesio produktai: kiaušiniai, varškė ir avokadai. Neįtikėtina, kiek jų skonių dar neišragavote skubėdami ryte ar vakare, kai vėlgi nesinori gaišti daug laiko. Siūlome kakavinį pyragą su varške ar sūriu ir burnoje tirpstančia žele – garantuojame kiekvienam pavyks iš pirmo karto. Ar žinote, kad italai labai mėgsta dilgėles? Imkime pavyzdį iš jų. O dar reikėtų dažniau pavasarį valgyti krienų, gaminti sveikesnius...

Žodžių junginį ,,aprangos kodas“ tikrai yra girdėjusi kiekviena moteris, tačiau kas tai yra, žino toli gražu ne visos. APRANGOS KODAI YRA TIK 5!