Savaitės anonsai​

Gegužė virtuvėje gali būti gaivi, švelni, saldi, truputį egzotiška bei jau kvepianti tikru dūmu: pažaiskime skoniais – padėti tai padaryti pasirengęs „Moters savaitgalio virtuvės“ naujasis numeris. Ramybės ir skalsos mums visiems!

Mažylis

Motinystė geriau nei bet kokie gyvenimo meno treneriai išmoko nepamesti galvos, susiimti tada, kada reikia, ir daryti tai, ką manom esant geriausia mūsų atžaloms. Svarbiausia yra žinoti, kas iš tiesų geriausia. Iš kur? Iš visur! Ir, žinoma, iš mūsų žurnalo! Ar verta vesti vaiką į darželį vasarą? Ką daryti, jei atžala nenori į stovyklą? Ar įmanoma nusiteikti pozityviam gimdymui?

Statistikai skaičiuoja, jog per metus išsiskiria kas antra susituokusi pora. O kiek išsiskiria tų, kurie nebuvo davę oficialių įžadų? Neverta svarstyti, kas nulemia skyrybas – priežasčių rasime daug. Bėda ta, kad dažnai skyrybos tampa užsitęsusiu karu, skaudžiai paliečiančiu ne tik besiskiriančią porą, bet ir jų vaikus, kurie tampa ne tik konfliktų liudininkais, bet ir karo įrankiais – per juos keršijama...

Moters savaitgalis

„Su ilgamečiu draugu išsiskyriau supratusi, kad mes per daug skirtingi: jis mėgsta aktyvų sportą, keliones pėsčiomis, į kalnus, jam nereikia daug pinigų – svarbu, kad užtektų būtiniausiems poreikiams...

Moters savaitė

Ten meldžiuosi visas savo maldas. Paskui sugrįžtu palengvėjusi, ,,išsivaliusi“, visiems palinkėjusi gerų emocijų ir dvasinio gėrio. O jau po to imuosi visų įprastinių dienos darbelių.