Moters savaitgalio virtuvė Nr.06 (2021m.)

Koks birželis be laužų?.. Kepkite pagalio duoną, zefyrus desertui. Laužas gali būti ir netikras, o žaižaruoti ant torto, keksiukų…

Birželį švenčiama ir pikniko diena. Geriau piknikaukite keliskart, nes siūlome išbandyti 10+ paprastų, bet genialių vaišių receptų.

Koks birželis be mėsos kepsnio?.. Žurnale ne tik nauji receptai, bet ir galimybė sužinoti paslaptėles, kad kepsnys visada būtų minkštas bei sultingas.

Mėnesio produktai – vasaros princesės žemuogės ir barškės. O rūgštynės išgyvena renesansą. Ar ragavote kibinų su jomis? Vasarą norisi lengvesnio ir vertingesnio padažo, marinato. Gaminkite juos su aliejumi, žalumynais – gardu ir sveika.

Daugelis žino, kad grožio vitaminu įvardijamas vitaminas E. Tiesa, bet jis svarbesnis širdžiai, atminčiai. Išbandykite naujus receptus ir papildykite jo atsargas.

Paragaukite TOOOKIŲ šaltibarščių!                

Visada yra galimybė patobulinti tradicinius šaltibarščius. Mėgaukitės gaivia sriuba ir išbandykite naujus receptus

Pikniko vaišės: paprastos, bet genialios               

Vaišių patiekalai turi būti paprastai ir greitai pagaminami iš anksto. Arba galite, susidėję atskirus produktus, ruošti jau vietoje. Dar svarbu, kad juos būtų patogu valgyti rankomis. Žodžiu, tokius ir siūlome – paprastus, bet genialius skoniais bei išvaizda.

Vyriškas tortas

Užkandžių tortas tiks Antanui, Jonui ir visiems vyrams, kurių birželio mėnesį laukia šventė. Tiesa, gal nėra visai sąžininga tokį tortą skirti tik vyrams, nes mėgsta jį tikrai visi. Šis užkandis labai populiarus Švedijoje ir ganėtinai pasklidęs po pasaulį.

moters savaitgalio virtuvė
moters savaitgalio virtuvė
moters savaitgalio virtuvė
moters savaitgalio virtuvė
moters savaitgalio virtuvė