Moters savaitgalio virtuvė Nr.05 (2021m.)

Mėnesio produktai: ridikėliai, smidrai ir rabarbarai. Neįtikėtina, kiek jų skonių dar neišragavote. O kur dar privalumai: gardu, greita, sveika ir nekasdieniška. 

Siūlome išsikepti pyragą „Laiminga santuoka“  – garantuojame kiekvienam pavyks iš pirmo karto. Beje, mėgautis juo galėsite tik iki Joninių… Nepraleiskite progų…

Ar žinote, kad skandinavai labai mėgsta eglių pumpurus? Rasite atsakymus į kur ir kam jie tinka. Gegužę verta pasigaminti karalienės Elžbietos pienių antpilo ir kitų gėrybių.

Kaip visada daug patarimų, receptų, kad su kiekviena porcija gautume kuo daugiau naudos sveikatai, o už ją nieko nėra svarbiau.

Vaišės ant žolės: skanių atradimų startas 

Mėgstamas gardus maistas ir švelnus vėjelis, saulė… Pateikiame jums nuostabių patarimų, idėjų bei daug naujų receptų.

Kepsnys jau kvepia dūmu 

Šiltą dieną jau pietaukite lauke. Sultingas jautienos kepsnys, šonkauliukai, kvapnūs vištienos ir žuvies šašlykai, sūrio, grybų vėrinukai – tokiomis vaišėmis smagu pasimėgauti su namiškiais, o ir atsiradus galimybei sulaukti svečių.

Vitaminai B grąžins ne tik energiją ir šypseną   

Pastarasis laikas ganėtinai išvargino. Vis greičiau pavargstame, dėl smulkmenos sudirgstame, atmintis nuvilia, raumenis patrūkčioja… Nebetęskime! Tokios savijautos dažna priežastis – B grupės vitaminų trūkumas. Kur jų ieškoti, ką skanaus gaminti, kad susigrąžintume ne tik energiją, šypseną?

moters savaitgalio virtuvė
moters savaitgalio virtuvė
moters savaitgalio virtuvė
moters savaitgalio virtuvė
moters savaitgalio virtuvė