Moters savaitė Nr.01 (2022 m.)

Eglė Bučelytė: „Visko įmanoma išmokti, jei tik stengiesi“

Eglė Bučelytė

Kartais gyvenimas netikėtumais pakoreguoja, kaip žmogui elgtis ar priimti sprendimus. Lemtingą jo kirtį patyrė ir žurnalistė, LRT laidos „Panorama“ vedėja Eglė Bučelytė, kai 1991-ųjų sausio 13-osios naktį sovietų desantininkams šturmuojant Lietuvos radijo ir televizijos pastatą, iš studijos jai teko komentuoti vyksmą iki pat nutrūkstant transliacijai. Nuo tada jos gimtadienis dažniausiai keliauja į kitą dieną, rutiną praskaidrina kalnų slidinėjimas ar smagi bičiulystė su… varnomis. „Man nieko netrūksta!“ – šypsosi 58-ąjį gimtadienį švenčianti moteris.

 Tikriausiai jau pripratote savo gimtadienio šventę atidėti?

Tikrai taip, mano gimtadienis priklauso ir nuo darbinių įvykių, ir nuo to, kokiuose Sausio 13-osios renginiuose dalyvausiu. Gimtadienis man apskritai nėra ta diena, kai būtina surengti didžiulę puotą – tai pabuvimas su šeima, pačiais artimiausiais žmonėmis, draugais, o tą galima padaryti ir kitą dieną. Apskritai nemėgstu viešumos. Tiesiog žinau, kur būnu laiminga, su kuo man gerai – ir aplink mane tas yra.

 Bet tai nereiškia, kad esate vienišė?

Nemėgstu vienatvės, nors kartais ji reikalinga vieną kitą dieną, kai pavargsti nuo didelių žmonių minių. Bet iš tiesų esu labai mėgstanti bendrauti ir mylinti žmones žmogus. Tikrai nesu tas vienišiaus tipas. 

MIA: ,,Niekam nieko neprivalau įrodinėti“

Mia – labai talentinga, labai moteriška ir miela dainininkė, o šiandien – dar ir televizinės laidos vedėja. Kai tarėmės dėl interviu, pasiūliau susisiekti anksti ryte, tačiau Mijai labiau tiko pusiaudienis. Pirma užklupusi mintis: ,,Matyt, kaip ir dauguma žvaigždžių, ji miega iki pietų…“

Mia, kodėl perkėlėte interviu laiką – mėgstate ilgai pasivartyti pataluose?

Pažįstu daug žmonių, kurie mėgsta naktinėti, o po to miega iki pietų. Tačiau aš keliuosi maždaug pusę devynių ryte. Tada iki vienuoliktos ar dvyliktos skiriu laiką tik sau arba savo šeimai. Šis ryto metas labai brangus, todėl tapo savotišku ritualu: dušas, kava, pusryčiai, pabuvimas su šeima, kuomet aptariame vakarykštės dienos įvykius, pasidalijame planais.

Kaip jūs apskritai planuojate dieną: laikotės griežto režimo, turite darbo kalendorių, ar visgi esate spontaniška ir plaukiate pasroviui stebėdama, ką pasiūlys likimas?

Aš iš tų, kurie visą laiką stebi, ką įdomaus jiems pasiūlys gyvenimas. Taip elgiuosi nuo paauglystės. Esu labai spontaniška. Jeigu ką nors sugalvoju, tai padaryti privalau čia ir dabar, ir nė minutės vėliau. Bet šiaip, žinoma, turiu dienos planų, jei laukia svarbūs reikalai arba televizinės laidos filmavimai. Sakyčiau, kad šiandien galiu sau leisti gyventi įvairiai ir laviruoti: plaukti pasroviui arba laikytis susitarimų.

Visą interviu skaitykite naujausiame „Moters savaitės“ numeryje Nr.1

Pažink žmogų iš veido

„Siang Mien“ mokymas

Tūkstančius metų kinai puoselėja mokymą „Siang Mien“, kuris skelbia, kad žmogaus lūpų ir akių forma, smakro išlinkimas ir kiti veido bruožai išduoda jo charakterį. Be to, pastebėta, kad moterys geriau nei vyrai iššifruoja nepažįstamo žmogaus bruožus.

VEIDAS

Pabandykite skaityti iš veido, po to užkalbinkite stebėtą žmogų ir pasitikrinkite, ar susidarytas įspūdis teisingas.

* Kaulėtas veidas – žmogus gali būti labai griežtas ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Tai labai valingas žmogus, kuris geba save kontroliuoti. Jis nėra labai linksmas, tačiau daugelis su juo noriai bendrauja, nes jaučia, kad juo galima pasitikėti.

* Mėsingas veidas – kinų nuomone, tai optimisto veidas. Toks žmogus dažnai laikomas naivuoliu, mat yra labai šiltas ir draugiškas. Tačiau neapsirikite, jis gana sumanus ir net gudrus. Šie žmonės gali bendrauti su kuo panorėję. Jie tiesiog lengvai eina per gyvenimą, o tai neretai sukelia kitų žmonių pavydą.

 Visą straipsnį skaitykite naujausiame „Moters savaitės“ numeryje Nr.1

Moters savaitė
Moters savaitė
Moters savaitė
Moters savaitė
Moters savaitė
Moters savaitė