Žurnalo „Moters savaitė“ anonsų archyvas

Moters savaitė

Šiandien, kai Laimai Vaikulei atsinaujino klastinga onkologinė liga, mes galime palinkėti jai tik sveikatos. Tačiau dar tuomet, kai ji koronaviruso įkalinta gyveno Jūrmaloje, jos mintys buvo lengvos ir žaismingos.

Moters savaitė

Yra Lietuvoje žymių moterų, kurios tiesiog švyti laime. Taip ir norisi šiek tiek pasišildyti tuose spinduliuose ir pamėginti įminti jų paslaptį. Tokia laime, moteriškumu ir išmintimi švyti ir televizijos laidų vedėja, žurnalistė Renata Šakalytė Jakovleva....

Moters savaitė

Ten meldžiuosi visas savo maldas. Paskui sugrįžtu palengvėjusi, ,,išsivaliusi“, visiems palinkėjusi gerų emocijų ir dvasinio gėrio. O jau po to imuosi visų įprastinių dienos darbelių.

Moters savaitė

Tačiau kartą susėdę su vyru pamąstėme: juk kol kas viskas pakankamai gerai išsisprendžia, tad reikia stengtis nesifokusuoti į baisiausius dalykus ir toliau kuo prasmingiau gyventi.

Moters savaitė

Pati pajutau, kad būtent to kito žmogaus šiai akimirkai labiausiai reikia, kad nesijaustum vienas, kad neliktum tik su savo mintimis ir nekarščiuotum vien savame nerve, savoje įtampoje

Moters savaitė

Kambaryje, rodos, pleveno maestro čia palikta ypatingos meilės žmonai aura, kuri apgaubia kiekvieną čia apsilankiusįjį. Išties šių žmonių meilė buvo ypatinga – gimusi, rodos, akimirksniu, ji truko visą gyvenimą.

Moters savaitė

Dažnai galvojame, kad geriau yra ten, kur mūsų nėra. O kai pagaliau gauname, ko troškome, suprantame, kad tai toli gražu ne tas idealas, kurio siekėme.

Moters savaitė

Reikia pabaigti visus maisto likučius, maisto juk neišmesi... O jau tada – metas pabadauti ar laikytis dietos, neva tokiu būdu greitai susigrąžinsime buvusį svorį ir gerą savijautą. Ne viskas taip paprasta.

Moters savaitė

Kartais gyvenimas netikėtumais pakoreguoja, kaip žmogui elgtis ar priimti sprendimus. Lemtingą jo kirtį patyrė ir žurnalistė, LRT laidos „Panorama“ vedėja Eglė Bučelytė.

Moters savaitė

Kaip ir kasmet, palydėdami senuosius ir su viltimi žvelgdami į artėjančius Naujuosius metus, norime šiek tiek praskleisti paslapties šydą ir pasikalbėti apie tai su viena garsiausių Lietuvos astrologių ir būrėjų Vaiva Budraityte.