Žurnalo „Moters savaitė“ anonsų archyvas

Moters savaitė

Kartais gyvenimas netikėtumais pakoreguoja, kaip žmogui elgtis ar priimti sprendimus. Lemtingą jo kirtį patyrė ir žurnalistė, LRT laidos „Panorama“ vedėja Eglė Bučelytė.

Moters savaitė

Kaip ir kasmet, palydėdami senuosius ir su viltimi žvelgdami į artėjančius Naujuosius metus, norime šiek tiek praskleisti paslapties šydą ir pasikalbėti apie tai su viena garsiausių Lietuvos astrologių ir būrėjų Vaiva Budraityte.

Moters savaitė

Nesiverčiu per galvą ir nedarau namuose didelių šventinių instaliacijų. Nors su dukra kasmet papuošiame namus ir ji visada to laukia. Labai smagus ritualas – pasipuošti eglutę, išgyvename tokius pačius jausmus, kaip ir dauguma kitų žmonių...

Moters savaitė

Rytais jau kanda šaltukas, vakarais greičiau temsta, ore plazdena susipriešinusios visuomenės nuotaikos, nosis dengia kaukės, rytojus – kaži koks – miglotas... Kaip jums sekasi gyventi su šiais dalykais?

Moters savaitė

O jeigu iš vakaro spėju užšaldyti ledukus iš žolelių – pavyzdžiui, iš ramunėlių ar šermukšnių nuoviro – išvis fantastiška!

Moters savaitė

Man patinka ruduo. Tai geras ir gražus metų laikas. O tiksliau – labiau patinka pirmoji rudens pusė, kol nukrinta visi lapai. Manęs neerzina vėsuma ar lietus, tačiau vėliau pradeda slėgti tamsa. Kol šviesos užtenka medžių...

Moters savaitė

Anksčiau Kaune mokiausi ir dirbau, o dabar tai mano poilsio miestas. Bet susiskambinusi su mama sužinojau, kad ji turi daugybę reikalų ir mes negalėsime viena kitai skirti daug laiko. Todėl šią kelionę atidėjau.

Moters savaitė

Vaidinti, rašyti, sportuoti ir netgi pažindintis su savimi – tai dar ne viskas, ką veikia aktorė, knygų autorė, laidų vedėja, studijos „Šilkaus pupa“ įkūrėja, trijų vaikų mama Kristina Savickytė.

Moters savaitė

Visgi yra ir vienas dalykas, kuris labai erzina ir pačią aktorę – tai jos sutapatinimas realiame gyvenime su ta pačia Robertėlio mama: „Atrodo, kad nieko gyvenime daugiau kaip aktorė nenuveikiau.

Moters savaitė

Gerą nuotaiką ir šypseną spinduliuojanti Ineta Stasiulytė žinoma ne tik kaip talentinga aktorė, ponia Vaigauskienė, bet ir kaip betarpiška daugybės lietuvių šeimų ,,draugė“. Mat Vaigauskai kartas nuo karto įsilieja į įmonių vakarėlius, šeimų šventes ir...