Velykos (2021 m.)

Žurnalo „Moters savaitgalis“ specialusis projektas

Iki Velykų dar gabaliukas laiko. Kaip niekada laukiame šių metų spalvingiausios pavasario šventės, tikėdamiesi švęsti su artimaisiais ne tik iš… vieno namų ūkio. Ruoškitės šventėms iš anksto. Norėtume Jums pagelbėti bei patarti, kad vaišių stalas nevirstų parduotuvinių maistų šou. Surinkome daugybę receptų – Jūsų rankose: nuo gana nesudėtingų, bet su „razina“, iki įmantresnių.  Rasite ir patarimų, kaip papuošti namus, stalą, be jokių cheminių dažų džiaugtis išskirtiniais margučiais. 

Spalvingų, gardžių švenčių!

Kiaušiniai: daugiau skonio, spalvų       

KiaušiniaiKepti, virti, marinuoti, įdaryti… Kiaušiniai dera su daug produktų. Įrodome, kad galima drąsiai improvizuoti ir svečiai liks sužavėti skoniais, spalvomis

Užkandžiai

UžkandžiaiVaišinkitės paštetu, vyniotiniu, aptepu, drebučiais, suktinukais, krepšeliais, duonos torčiukais. Viskas fantastiškai gardu, puošniai atrodo, o laiko tokiems užkandžiams paruošti sugaišite nedaug.

Varškės skanėstai, sūrio pyragai, spalvoti kepiniai    

Varškės skanėstai, sūrio pyragai, spalvoti kepiniaiJeigu laikotės tradicijų, būtinai pagaminkite varškės skanėstą. Purus, minkštas, tirpstantis burnoje su visa puokšte skonių ir svarbiausia – puošnus.

Žurnalas “Velykos” jau prekybos vietose!

Velykos
Kalėdos
Moters savaitgalis, švenčių belaukiant