Moters savaitė Nr.18 (2020 m.)

Aktorė Gabija JARAMINAITĖ: „Renkuosi būti laiminga“

Gabija JARAMINAITĖ

Kaip tik šiuo metu kino teatruose pradėtas rodyti dar vienas lietuviškas filmas „Pilis“. Anonsai skelbia, kad tai filmas apie svajonę ir jos siekimą, o veiksmas vyksta Airijoje. Pagrindinius vaidmenis atlieka trijų kartų aktorės, tarp kurių ir Gabija JARAMINAITĖ. „Švytinti moteris“ kažkas parašė feisbuke ir aš kažkodėl pagalvojau, kad tai iš tiesų labai tinkamas epitetas šiai aktorei.

 Visą interviu skaitykite naujausiame žurnalo „Moters savaitė“ numeryje.

Apie moteris: skraidančias ir lengvai „išprotėjusias“

Vieną iš rugsėjo savaitgalių Birštone į dangų kilo karšto oro balionai – ne tik besivaržydami, bet ir šventiškai skraidindami šio kurorto gyventojus ir svečius. Negana to, šeštadienio vakarą į pagrindines miesto gatves visus išviliojo ir šviečiantis oreivių paradas.

Tik nesakykite, kad oreivystė – vyrų užsiėmimas. Tam aistringai paprieštarauja dvi oreivės birštonietės Rūta Kapačinskaitė (39) ir Jurgita Kazlauskienė (47). Tiesa, šįkart XXVIII Lietuvos karšto oro balionų čempionate tik talkinusios ir dalyvavusios vadinamosiose žemės komandose.

 

Visą interviu skaitykite naujausiame žurnalo „Moters savaitė“ numeryje.

Tikrasis lieknėjimo papildų poveikis

 Šiandien visuomenėje klesti lieknėjimo mada, internete pilna pasiūlymų greitai sulieknėti. Reklamuojamos įvairios arbatos, papildai, milteliai ir t. t. Užkibti ant kabliuko labai lengva. Teigiama, kad papildai 100 proc. natūralūs, o komentaruose gausu sulieknėjusių ir laimingų žmonių džiūgavimų. Tačiau ar tikrai ir toliau valgydami cepelinus su ledais galime sėkmingai mesti svorį užgerdami juos stebuklinga arbata ar piliulėmis?

Moters savaitė Nr22
Moters savaitė Nr21
Moters savaitė Nr.20
Moters savaitė
Moters savaitė