Moters savaitė Nr.17 (2020 m.)

Palmira Galkontaitė: „Pažinsite mane visai kitokią“

Moters savaitė

Sulig savo 60-mečiu žinoma žurnalistė ir laidų vedėja Palmira Galkontaitė paliko darbą Lietuvos televizijoje ir pradėjo vėl naują, dar nepatirtą etapą – tapo gide ir parašė… erotinį romaną! „Manau, kad atėjau į tokį amžių, kai jau nebebijau išsakyti, ką galvoju, nepaisant to, kaip ir kam tas patiks ar nepatiks“, – nusišypso moteris, kuriai vos prieš porą savaičių išoperavo vėžį. 

 Visą interviu skaitykite naujausiame žurnalo „Moters savaitė“ numeryje.

Kai visada eini KITO LINK…

Su kauniete Jurgita SALINIENE susitinkame pasikalbėti apie motinystės džiaugsmus ir iššūkius, tačiau septynios Jurgitos ir jos vyro Vytauto atžalos – greitai paaiškėja – tik pokalbio pradžios taškas. Saulės, Viltautės, Simono, Adomo, Vincento, Jurgio ir Marijos mamos Jurgitos gyvenimą spalvina ir daugiau įdomių dalykų, apie kuriuos ji moka be galo gražiai pasakoti.

Visą interviu skaitykite naujausiame žurnalo „Moters savaitė“ numeryje.

Nuotolinis mokymas pagreitino mūsų kelionę į XXI amžių

Nuotolinis mokymas

„Jeigu prasidės nuotolinis mokymas, vaiko visus metus į mokyklą neleisiu – užteko man tų dviejų mėnesių, kai visi kartu ruošdami pamokas beveik išprotėjome ir nieko neišmokome. Mokytojai turi mokyti, vaikai – mokytis, o tėvai eiti į darbą. Jeigu taip nebus, nereikia ir imitacijų, lauksime normalių laikų“, – parašė viena mama savo FB profilyje ir neliko be palaikymo.

Ar iš tiesų nuotolinis mokymas toks siaubas, neduodantis jokių rezultatų? Nuomonių yra pačių įvairiausių, diskusijos virte verda, ne vien tėvai pavasarį pavargo nuo nuotolinio mokymo. Tačiau Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos ir Vilniaus „Diemedžio“ mokyklos mokytojas Mindaugas NEFAS nėra nusiteikęs taip pesimistiškai, o mes pozityvumo ženklų taip pat esame linkę ieškoti.

Moters savaitė Nr22
Moters savaitė Nr21
Moters savaitė Nr.20
Moters savaitė
Moters savaitė