Kalėdos (2020 m.)

Žurnalo „Moters savaitgalis“ specialusis projektas

Iki Kalėdų dar gabaliukas laiko. Tikimės, kad visus metus mus visus sergėjo Kalėdų angelo palydovai – Santarvė, Švelnumas, Meilė, Dosnumas ir Skalsa. Šiųmetės Kalėdos kaip niekada primins, kad nieko nėra svarbiau už jaukų buvimą su artimaisiais. Būkime atsakingi ir ruoškitės šventėms iš anksto. Norėtume Jums pagelbėti bei patarti, kad vaišių stalas nevirstų parduotuvinių maistų šou. Surinkome daugybę receptų ir patarimų – Jūsų rankose: nuo gana nesudėtingų, bet su „razina“, iki įmantresnių.

Nustebinkite artimuosius gardžiomis dovanėlėmis, kurtomis jaukioje virtuvės.

Jaukių, gardžių švenčių!

 

Užkandžiai

UžkandžiaiVaišinkitės sūrio su grybais tortu, vieno kąsnio užkandukais. Viskas fantastiškai gardu, puošniai atrodo, o laiko tokiems užkandžiams paruošti sugaišite nedaug.

Šventiniai mėsos, žuvų valgiai   

valgiaiVisai nebūtina šventėms kepti žąsies ar kalakuto, jei valgytojų šįmet bus mažiau. Gal užtektų viščiuko, sultingos krūtinėlės, suktinukų, šoninės su traškia plutele, ypatingai keptos žuvies? Išbandykite naujų garnyrų, įdarų, glaistų, padažų, kurie jūsų tradicinį mėsos patiekalą pakylės iki tobulybės.

Pyragai, keksai 

Pyragai, keksaiKasmet per šventinį laikotarpį verta išbandyti bent po vieną naują pyrago, keksiukų receptą. Jei patiks, galėsite išsaugoti anūkams. Juk gražu, kai šeimos tradicijos tęsiamos…

Žurnalas “Kalėdos” jau prekybos vietose!

Kalėdos
Moters savaitgalis, švenčių belaukiant