Moters savaitgalis Nr.50 (2020m.)

Kiekviena moteris privalo… 

moteris privalo

Šiuos žodžius užrašė scenaristė Pamela Redmon Satran. Juose ji sumaišė viską: išsiskyrimus, išmintį, sukneles, receptus, meilę ir vyną. Išties, šiuos žodžiuose slypi visa moteriška prigimtis ir esmė. 

 
Kiekviena moteris privalo turėti…

… pakankamai savų pinigų, kad galėtų bet kuriuo metu išeiti ir išsinuomoti butą. Šių pinigų privalo turėti, net jei niekada nenorės ar nebus priversta jais pasinaudoti būtent šiuo tikslu. Šie pinigai jai leis jaustis saugiai ir apie juos neturi žinoti nė vienas žmogus, išskyrus ją pačią. 

Kiekviena moteris privalo turėti…

… nors vieną ,,budintį“ – ypatingą drabužių derinį tam atvejui, jeigu jos svajonių darbas arba jos svajonių vyras paskirtų jai netikėtą pasimatymą jau po valandos. Tą akimirką moteris neturėtų susinervinusi pagalvoti: ,,Neturiu ką apsirengti! Viskas žlugo!“ 

Kiekviena moteris privalo turėti…

… jaunystę, kurią yra pasiruošusi palikti praeityje taip pat lengvai, kaip ir sutikti brandą. Kitaip ji visada – kiekvienu savo gyvenimo etapu – bus nepatenkinta, nusivylusi ir visada sau per sena. 

Kaip šį sezoną suderinti veido kaukę ir tobulą makiažą?

suderinti veido kaukę ir tobulą makiažą

Veidą dengianti kaukė tapo kasdienybe, tad nekeista, kad iškilo dilema – kaip dažytis, kad ji pabrėžtų, o ne darkytų jūsų grožį? Juk nuo šiol viešojoje erdvėje visas dėmesys tenka vieninteliam neuždengtam veido elementui – mūsų akims.

Šį sezoną mums aktualiausios kelios svarbiausios taisyklės. Visų pirma, rekomenduoju išlaikyti lengvumą. Kuo lengvesnį makiažo pagrindą naudosite – tuo mažiau jis nusitrins ir teplios kaukę. Antra, kasdieniu makiažu pabrėžkite akis. Jos nuo šiol yra viso makiažo akcentas. Tad nepamirškite papildyti savo kosmetinės: joje turėtų būti akių šešėliai, pieštukas, įvairių spalvų tušas ir, žinoma, antakių koregavimo priemonė“, – tikina A. Silivanova-Alinka.

Šiandien kosmetikos ir grožio industrijoje stebime tikrą Azijos regiono priemonių atgimimą. Be to, Azijoje jau seniai įsišaknijęs kaukių dėvėjimas dėl itin didelio miestų užterštumo. Todėl ten sukauptą patirtį galime pritaikyti ir savo šiandienėje kasdienybėje. Ne veltui sakoma, jog senovėje geišos vyrą suvilioti galėdavo vien akių žvilgsniu.

„Mulen Ružo“  nuodėmės ir malonumai

nuodėmės ir malonumai

„Mulen Ružas“ – ne tik kabaretas populiariu vardu, žinomu visame pasaulyje. Tai – Prancūzijos legenda. Tai pačios garsiausios scenos, įsikūrusios po raudonais malūno sparnais, šurmulys su plunksnomis, blizgučiais, scenos žvaigždėmis ir, žinoma, viso šio šventiško džiugesio kvintesencija – kankanu!

Nuo gašlumo iki meno

Kaip menininkų ir aristokratų susibūrimo vieta „Mulen Ružas“ buvo tiesiog pasmerktas sukurti savitą interjero stilių. Čia buvo unikalus antikvarinių daiktų, moderno ir siurrealizmo derinys, kuriame organiškai jungėsi Europos ir Rytų kultūra. 

„Mulen Ružas“ įkūnijo ore plevenantį tuomečio Paryžiaus gyvenimo kredo – teisę tingėti. Čia buvo galima viskas: juoktis ir verkti, šokti per naktį ir miegoti (tam specialiai stovėjo sofos!). Menas bei lėbavimai čia susipynė ir sukūrė savitą atmosferą: kas žaidžia kortomis, kas kuria ateities planus, kas rezga meilės intrigas. Ši laisvės atmosfera suvienijo kilminguosius ir prasčiokus, išdidžius snobus ir nereiklius buržua.

Pasak legendos, kai 1890-aisiais jo didenybė Galijos princas nusprendė savo akimis įsitikinti, ar „Mulen Ružas“ tikrai vertas tokio dėmesio, kaip apie jį kalba, ir pats apsilankė kabarete, viena tuomečių kabareto žvaigždžių La Goulue, šokdama kankaną scenoje, jį pažino ir tuoj  pat riktelėjo: „Prince! Tu statai šampano!“

Velykos
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis