Moters savaitgalis Nr.48 (2021m.)

Legendinio „bitlo“ dukra Stella McCartney – visko pasiekė pati

Iš tėvų Stella paveldėjo įprotį nevalgyti mėsos ir suvokimą, kad gyvūnus reikia saugoti nuo žmonių. Šiandien ji kuria drabužius, rankines ir batus nenaudodama tam natūralios odos. 

Stella, legendinio „bitlo“ ir jo pirmosios žmonos Lindos (fotografės, gyvūnų teisių globėjos) duktė, gimė 1971 m. rugsėjo 13 d. Mergaitė augo be auklių ir asmens sargybinių, mokėsi paprastoje valstybinėje mokykloje Esekso grafystėje Rytų Anglijoje. 

Klasės draugams McCartney pavardė nereiškė nieko ypatinga, be to, ir pati Stella nė neįtarė, kad jos tėvas – kultinė asmenybė. Šešių žmonių šeima ilgai gyveno nedideliame name. Stella bijodavo pavėluoti į mokyklinį autobusą – kitaip į pamokas tektų vykti tėvo „Mercedes“ markės automobiliu, Jau tada mergaitė manė, kad tai nepadoru, nes pabrėžia jos kitoniškumą. Tėvai tikino savo dukteris, kad tik silpni žmonės garsią pavardę vertina kaip pradinį kapitalą. „Mūsų namuose nebuvo įprasta šiaip sau gauti pinigų ar ištraukti jų iš tėvo piniginės. Jeigu prašydavau iš tėvų monetų, visada tik skolindavausi. Mane auklėjo, kad būti skolingai – brangu, už tai mokama asmenine laisve“. 

 

Akmuo – gydytojas

Sunegalavę neretai iš karto griebiamės vaistų ir visai nepelnytai pamirštame akmenis bei mineralus, o juk jie gali mums padėti įvairiose situacijose.

Kiekvienas akmuo ar mineralas, kaip ir vaistai, turi savo cheminę formulę. Todėl jų pagalba, kaip ir šalutinis poveikis, yra skirtingas. Populiariausia akmenis nešioti suvertus į karolius ar apyrankes. Šiuo atveju poveikis bus labai stiprus ir greitas, nes tai uždaras akmenų ratas apie galvą ar ranką.

Svarbi ir akmenų spalva, forma. Apvalūs rutuliukai organizmą veiks švelniau, nors pakankamai veiksmingai, todėl juos reikėtų rinktis jautriems žmonėms. Kampuotų akmenų energija daug stipresnė. Nesirinkite akmenų ar mineralų vien tik pagal kainą, grožį ar dėl to, kad draugė jų vėrinį turi. Be to, ne visi akmenys, tinkami suaugusiesiems, tinka ir vaikams.

Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Kalėdos
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis