Moters savaitgalis Nr.34 (2021m.)

Slapta jūsų plaukų galia

Dar prieš keletą šimtmečių visos moterys nešiojo ilgus plaukus. Ir neatsitiktinai. Jos žinojo, kad plaukuose slypi ypatingos energetinės galios. 

  • Ritualas turtui privilioti. Ritualas atliekamas esant augančiam Mėnuliui, kad ir pinigų kiekis piniginėje augtų. Vėlyvą vakarą atsisėskite priešais langą, pažvelkite į Mėnulį, šukuokite plaukus tardamos: „Kaip Mėnulis auga ir tampa didesnis, taip ir mano turtas tedidėja. Auki, Mėnuli, auki“.
  • Ritualas meilei sustiprinti. Jaunikius nuo seno traukė gražūs palaidi merginų plaukai. Išvakarėse juos ištrinkite, iššukuokite ir tarkite: „Naktelę permiegosiu, ryte jaunikį sutiksiu. Patrauks jį mano plaukai ir pasiliks jis su manimi visiems laikams“. Ryte drąsiai išeikite iš namų tikėdama, kad tikrai sutiksite savo išrinktąjį. 
Meilė pagal užsakymą

Moterys dažnai užduoda sau klausimą: ,,Kas su manimi ne taip? Kodėl aš – graži, tvarkinga, gera, puiki šeimininkė neturiu vyro?“ Kaip nuteigti save pozityviai ir privilioti į namus meilės energiją. Tai išties padeda fengšui menas gyventi.

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į savo namų sienų spalvas? Gal jūsų miegamasis neturi nieko bendra su jausmais. Pavyzdžiui šio kambario sienos yra išdažytos sodria mėlyna spalva. Tai intelekto, karjeros siekių, bet tikrai ne meilės energijos spalva.

Kad į namus atkeliautų meilė, mėlynas miegamojo sienas reikia perdažyti švelnia persikų spalva, kuris nuteikia romantiškoms nuotaikoms ir santykiams.

Būtinai namuose reikia sukurti meilės zoną – tam idealiai tinka pietvakarių pusė. Beje galima meilės zoną aktyvuoti žiūrint į buto planą, o galimam tai padaryti ir kiekviename kambaryje arba tik miegamajame. Lengviausia ir paprasčiausia aktyvuoti meilės zoną būtent šiame kambaryje, pavyzdžiui, ant savo tualetinio stalelio arba lentynėlės – sustatyti ant jos kuo daugiau meilės energiją pritraukiančių talismanų.

Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Obuoliai
Moters savaitgalis