Moters savaitgalis Nr.30 (2021m.)

Julija Vysockaja: renkuosi būti laiminga!

Ji visiškai nepanaši į kitas garsenybes. Aktorė, televizijos laidų vedėja Julija Vysockaja – visų žvilgsnius prikaustanti gyvybinga ir jaunatviška moteris, užburiančia šypsena. Nuo jos tarsi sklinda kažkoks ,,savas“ – jaukus ir šiltas spinduliavimas. 

Mama, žmona, mylima moteris – galbūt tai ir yra pagrindiniais Julijos jaunystės, laimės ir grožio ingredientai. 

Režisierius Andrejus Končalovskis turėjo daug moterų. Ir gražių, ir garsių. Tačiau anksčiau ar vėliau jis jas palikdavo – mūzos tiesiog nustodavo jį žavėti ir jaudinti. Julija tapo laiminga išimtimi. 

Pirmiausia Andrejų pakerėjo tai, kad ji visiškai netroško tapti jo žmona. Julija tenorėjo pagimdyti jam sūnų ir duoti vardą Piotras, garsiojo senelio dailininko Piotro Končalovskio garbei. 

Dar – ji nereikalavo nei prabangių suknelių, nei papuošalų, o kažkaip gana paprastai pasakė: ,,Jei jis norįs leisti savo pinigus, tai tegu apmoka jos studijas Londono dramos akademijoje“. Jis apmokėjo ir jie kartu išvyko į Londoną. Nuo tada Julija ir Andrejus nesiskiria. 

Skyrybos, nes supykdėte likimą?

Šiuo metu skyrybos – dažnas, tarsi natūralus, paprastas reiškinys, kuris aplinkinius nei trikdo, nei stebina. Kodėl taip yra? Bažnyčios atstovai skyrybų netoleruoja, gal todėl mes jų vengiame, nesame atviri ir pritarimo ar palaikymo ieškome kitur. Tarkime, parapsichologas Vladimiras Azanovas skyrybas vertina teigiamai, bet tik tuo atveju, kai partneriai negali suprasti vienas kito ir yra pavargę nuo savo santykių… Pasikalbėkime apie tai su juo plačiau. Ir vis dėlto – kas dažniau inicijuoja skyrybas? Iniciatoriai dažnai yra vyrai, mat jų hormonai kitaip veikia. Duokite žmogui valdžią ir pinigų – jo neatpažinsite. Žinau atvejų, kad darbe kuris nors kolega, staiga tapęs vadovu, pasikeičia per dieną! Tai išbandymas garbe, pinigais ir pan. Kuo daugiau pinigų šeimoje, tuo blogiau. Kad ir kaip keistai skambėtų, pasirodo, puikiai uždirbantis vyras dažniausiai nebenori rūpintis šeima, nesijaučia atsakingas už savo antrąją pusę. Todėl aš dažnai sakau: labai pravartu jaunai porai pagyventi 5–6 metus kartu nesusituokus. Per šį laikotarpį abu tikrai supras, ar tinka vienas kitam. 

Rytietiški receptai: apsauga nuo saulės

Nuo saulės saugantis losjonas

 • Jums prireiks:
 • 1 stiklinės alyvuogių aliejaus;
 • ½ stiklinės acto;
 • 1 arbatinio šaukštelio jodo arba ¼ stiklinės labai stiprios arbatos nuoviro;
 • keleto lašų aromatinio aliejaus (jei norėsite).

Sumaišykite visus komponentus ir gerai išplakite mišinį. Šiuo losjonu galima naudotis keletą dienų, tepant jį ant veido ir atvirų kūno vietų. Augaliniai aliejai, o taip pat jodas ir taninas, esantis arbatoje, gerai absorbuoja ultravioletinius spindulius.

Jei veidas vis dėlto per daug įdegė ir patamsėjo, sekančią dieną pasidarykite kaukę, valančią besilupančios odos likučius, o dar po dienos – balinančią kaukę. Paraudusią apdegusią odą galima nuraminti, patepant ją keletą kartų per dieną žolių nuovirais, arbatos (žalios arba juodos) užpilais arba natūraliu jogurtu.

 • Moters savaitgalis

  Žurnalas "Moters savaitgalis" - 12 mėn. prenumerata

  60.00
 • Moters savaitgalis

  Žurnalas "Moters savaitgalis" - 6 mėn. prenumerata

  34.00
 • moters savaitgalis

  Žurnalas "Moters savaitgalis" - 3 mėn. prenumerata

  18.00
Moters savaitgalis
Obuoliai
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis