Moters savaitgalis Nr.24 (2021m.)

Nelengva Kristinos Orbakaitės meilė – visko nesukontroliuosi

Dainininkė, aktorė, daugiavaikė mama, mylima žmona, dėmesinga dukra – visi šie apibūdinimai kuo puikiausiai tinka Kristinai Orbakaitei. O gal ne viskas visada taip gražu?

Kažkada kalbėdama apie savo pirmą oficialių sutuoktinį verslininką Ruslaną Baisarovą Kristina tikino, kad šis vyras suteikė jai saugumo jausmą, dvasinį komfortą, galimybę pagalvoti apie save ir kūrybą. Kai jie tuokėsi Ruslanui buvo 30 metų, o Kristinai – 27-eri. 2000 metų spalį Kristinos ir čečėno R.Baisarovo santykiai ėmė braškėti. Baisarovas net užpuolė Kristiną prie draugų ir sumušė.

2004 metų pradžioje Kristina su sūnumi Denisu išvyko pailsėti į Majamį. Naktiniame klubą ji susipažino su rusų kilmės amerikiečiu verslininku Michailu Nemcovu, greitai jie užmezgė romantiškus santykius. Poros gyvenimas su pakilimais ir nusileidimais tęsiasi iki šiol. „Mūsų santuokos paslaptis paprasta – nesikoncentruoti į smulkias nuoskaudas, iš esmės stengtis neįsižeisti. Kaip ir visi kartais susibarame, bet tai trunka neilgai. Kristina greitai atlyžta. Ji gali supykti, o po 30 minučių paskambinusi kalbėti lyg nieko nebūtų nutikę – viskas jau pamiršta. Dar stengiamės nesikišti vienas į kito reikalus. Neklausinėju kiekvieną dieną, kur ji šiuo metu yra, kada grįš. Taip pat elgiasi ir ji, –apie žmoną pasakojo M. Nemcovas ir pridūrė, kad jai visur ir viskame turi būti tvarka.

Henry John Heinz‘as – kečupo karalius

Šis žmogus privertė pasaulį iš naujo įvertinti pomidorų padažą ir visus įtikino, kad be jo sukurto produkto maistas bus beskonis.

Dirbti ,,Heinz“ kompanijoje svajojo visi. Ir tai nenuostabu. Visuose Henry fabrikuose tvyroje maloni namų aplinka ir atmosfera. Kiekvieną rytą darbininkėms išduodavo naujas, švarias kepurėles ir prijuostes, darydavo higieninį manikiūrą. Taip būdavo todėl, kad Henry labai vertino švarą ir tvarką. Be to jis buvo bene vienintelis verslinininkas, kuris savo darbuotojams garantavo nemokamą medicininį aptarnavimą ir draudimą iki gyvenimo pabaigos. 

Henry Heinzas visada pats rūpindavosi pirkėjais, todėl jį labai erzindavo tie verslininkai, kurie leisdavo sau gaminti nekokybišką produkciją. Jis net kreipėsi į prezidentą F.Rooseveltą, kad šis priimtų įstatymą dėl verslininkų kontrolės. Tačiau šis tuo metu nusprendė ,,patylėti“. Tada Heinzas kreipėsi į spaudą, sukėlė triukšmą, išprovokavo streikus ir šis įstatymas buvo priimtas. 

Psichologė Lina Vėželienė: „Ryškiausias pandemijos padarinys – išaugęs pyktis“

Mūsų psichika siunčia įvairiausių signalų. Vienas tipiškiausių – sutrikęs miegas. Emocijų, rūpesčių ar informacijos išvarginta, „perdegusi“ psichika nebesugeba atsipalaiduoti, žmogus nepailsi net ir miegodamas. Kitas signalas – nuolatinis ar beveik nuolatinis nuovargis. Taip pat – apatija, dirglumas, negebėjimas susikaupti, siaurėjantis interesų ratas, vis pasyviau leidžiamas laisvalaikis, vis destruktyvesni „atsipalaidavimo“ būdai. Galima dar paminėti prastėjančius santykius šeimoje. Manau, signalai yra pakankamai aiškūs. Su tokiomis ir panašiomis problemomis žmonės ateina ir pas psichologą. O juk kartais užtektų tiesiog nuosekliai rūpintis psichikos higiena. Iš pradžių bent jau sumažinti informacinę ir emocinę taršą.

Moters savaitgalis
moters savaitgalis
Konservavimas
moters savaitgalis
moters savaitgalis