Moters savaitgalis Nr.19 (2022m.)

Kaip kurti sėkmingus santykius

Moters savaitgalis

„Su ilgamečiu draugu išsiskyriau supratusi, kad mes per daug skirtingi: jis mėgsta aktyvų sportą, keliones pėsčiomis, į kalnus, jam nereikia daug pinigų – svarbu, kad užtektų būtiniausiems poreikiams. Aš mėgstu ramų poilsį patogiame viešbutyje, nes daug dirbu, siekiu karjeros finansų srityje ir man gerai sekasi. Patinka man ir tai, kad uždirbu gana daug, turiu tikslą uždirbti dar daugiau, o vėliau – investuoti. Taigi mane erzino, kad draugui tai tarsi nerūpėjo, buvo lyg savaime suprantama, jog aš moku buto paskolą, perku maistą, rūbus. Ilgai negalėjau apsispręsti – skirtis ar likti kartu ir prisitaikyti. Bet supratau visą gyvenimą taip gyventi negalėsianti. Kai išsiskyrėme, mane aplankė vienatvė ir baimė, kad niekada nebesusirasiu tokio žmogaus, su kuriuo man būtų gera ir saugu, kuris mane vertintų ir mylėtų“, – tokią savo istoriją papasakojo mūsų skaitytoja Gaivilė. Tobulo partnerio paieškos tikint, kad egzistuoja vienintelis būtent mums skirtas žmogus, gali stipriai apsunkinti gyvenimą. Gana patogu tikėti, kad kažkur yra idealus partneris ir santykiai su juo klostysis kaip per sviestą, neįdedant jokių pastangų, o tiesiog mylint ir džiaugiantis vienam kitu. Gaila, bet realybė pasirodo kiek kitokia ir net sutikus didžiąją meilę puikūs santykiai nesiklosto savaime. 

Abisinų veislės katė – svajonės įsikūnijimas 

Moters savaitgalis

…Ji ramiai pasuko nedidelę galvelę, kiek pajudino grakščias švelnias ausytes, pažvelgė į mane draugiškai ir maloniai, be jokios baimės, ir aš iškart supratau: štai ji, mano būsima numylėtinė! 

Ne taip seniai, nugyvenusi ilgą katinišką gyvenimą, numirė senoji mūsų augintinė Fifa. Labai jos gailėjome, juk namas be katės – kaip našlaitis, net jei jame ir gyvena du šunys. Prisiminimas ir dėkingumas Fifai neišdils iš širdies, bet kodėl nesuteikus gero gyvenimo šuniukui ar kačiukui, jeigu būtent mano namuose jis jausis laimingas? Taip mes išsirinkome naują gyventoją – Žužu – abisinų veislės katę, nors apie šią veislę iki tol nieko nežinojome. Paaiškėjo, kad abisinų kačių veislė turi įdomią istoriją. Protėviai – laukinės Afrikos katės, gyvenusios Abisinijoje (dabar tai Etiopija). Išvesta ši trumpaplaukė veislė buvo Anglijoje, XIX amžiuje. XX amžiaus pradžioje veislė buvo beveik išnykusi, bet 1930 metais atgimė JAV ir Prancūzijoje Tai – katė kompanionė, kuri sekioja paskui jus ir daro visa tai, ką ir jūs, ir dar sušildo, nešykšti glamonių ir su jumis „kalbasi“. Abisinės nemėgsta likti vienos, joms reikia su kuo nors bendrauti, jos nepakenčia ilgos vienatvės ir net gali iš ilgesio susirgti.

 

 

Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Augalai
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis