Moters savaitgalis Nr.18 (2022m.)

Eva Longoria: „Jis buvo gražiausias mano sutiktas vyras“

Vyrų žurnalas „Maxim” 2014 metais labiausiai gundančia moterimi išrinko tuomet 38 nerių „nusivylusią namų šeimininkę” Evą Longorią. Reikia pasakyti, kad aktorė, nepaisant visų gyvenimo peripetijų, skyrybų, vedybų ir gimdymo, ir dabar būdama 47 nerių liko tokia pačia gundančia, viliojančia ir spinduliuojančia moterimi. 

Eva Jacqueline buvo jauniausia iš keturių dukterų Longoria šeimoje. Nieko išskirtinio tame nebūtų, jei ne faktas, kad visos vyresnėlės seserys – mėlynakės blondinės. Todėl ankstyvoje vaikystėje juodaplaukę rudaakę Evą dažnai apnikdavo abejonės, ar ji tikra savo tėvų dukra. Nurimo ji tik išsiaiškinusi, kad jos protėviai seniai seniai gyveno Meksikoje, kai dar Meksika nebuvo Meksika, Longoria vietovėje.

Mėnulis, hormonai ir savijauta

Kartais laimingos jaučiamės be jokios priežasties, o kartais atrodo, yra visos sąlygos džiaugtis, o liūdna ir gana. „Tai dėl hormonų“, – pasakytų nuovoki gydytoja. O svyruoja ne tik nuotaika…  Gamta taip jau sutvarkė, kad moters vaisingumo ciklas sutampa su Mėnulio sukimosi aplink Žemę ritmu. Jis vidutiniškai trunka 28 dienas ir turi savo keturias fazes, per kurias organizme dominuoja vis kiti hormonai. Supratus jų svyravimus gyventi pasidaro tiesiog paprasčiau. Moteriškieji hormonai menstruacinio ciklo metu mūsų organizme nuveikia milžinišką darbą, jų pusiausvyra sukelia norą žavėti, mylėtis, liūdėti ar slėptis nuo viso pasaulio. Nekalbant jau apie fizinius dalykus, tokius kaip mėnesinės, spuogai ant veido, skysčių kaupimasis, svorio svyravimai ir pan. Psichologai, aišku, pasakytų, kad ne tik hormonai mus, bet ir mes pajėgios juos valdyti. Šiek tiek, žinoma, galime, pirmiausia – savo išmanymu ir nusiteikimu. Į ką atkreipti dėmesį įvairiomis ciklo dienomis?

Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis
Augalai
Moters savaitgalis
Moters savaitgalis