Moters savaitgalis Nr.17 (2021m.)

Meilės neradusi Veronica Castro išmokė vyrus mylėti žmonas

Muilo operų klasika tapusi Meksikos telenovelė „Ir turtuoliai verkia“ nepamirštama iki pat šių dienų, nors jau prabėgo daugiau nei 40 metų nuo tada, kai šis serialas užkariavo viso pasaulio žiūrovų širdis. Kur dabar yra ir ką veikia pagrindinė telenovelės aktorė Veronica Castro?

Aktorinė V. Castro karjera prasidėjo televizijoje. Čia dirbdama ji susipažino su komiku Manueliu Valdes, jos sūnaus C. Castro tėvu. Besifilmuodama televizijos serialuose V. Castro taip pat studijavo tarptautinius santykius. Likimas Veronicai nepagailėjo nei talento, nei charizmos, nei grožio. Tačiau beveik visą savo gyvenimą kultinė meksikiečių aktorė praleido viena ir išliejo turbūt daugiau ašarų, nei jos serialų herojės.

Meksikos televizijos serialo žvaigždė sūnus laiko pagrindiniu apdovanojimu. Būtent vaikų dėka Veronika galėjo išgyventi košmarą, kuriuo jos gyvenimas pavirto po sekso skandalo.

2019 metais Veronica Castro paskelbė galutinai pasitraukianti iš kino verslo ir nutraukianti savo karjerą. Castro tokį sprendimą priėmė po sekso skandalo 2019 m. Tada aktorė Yolanda Andrade paskelbė esanti 80-ųjų žvaigždės žmona. Neva ji ir Veronika susituokė Amsterdame. Gandai apie lesbiečių vestuves pakenkė Castro reputacijai.

Prakeikti JAV prezidentai

Pasaulio istorija kupina  mistinių įvykių. Ar žinojote, kad JAV vadovus gaubia daug nepaaiškinamų dalykų: daugelį iš jų prakeikė indėnai, o kiti patys pasižymėjo pranašiškomis galiomis ir kitokiais neeiliniais gebėjimais.

1777-1778 m. žiema buvo pats sunkiausias periodas amerikiečiams, kovojusiems dėl savo šalies nepriklausomybės. Pralaimėjusi kelis mūšius generolo G. Washingtono armija buvo priversta atiduoti anglams Filadelfiją ir sustojo peržiemoti Pensilvanijoje. Kareiviai kentėjo nuo bado, šalčio ir infekcinių ligų. Tokiomis aplinkybėmis G. Washingtonas sėdėjo savo palapinėje ir rengė pranešimą šalies Kongresui apie sunkią armijos padėtį. Staiga generolą apėmė nepaaiškinamas nerimas – jis pakėlė akis ir prieš save išvydo nepaprasto grožio moterį. Ji pasakė: ,,Pažvelk šičia…“ – ir ji ištiesė ranką į rytinį dangaus skliautą. Tankus debesis pradėjo sklaidytis ir generolas pamatė jame ,,gyvą“ žemėlapį: vandenynai kaip tikri skalavo žemynų krantus. Tada ore išniro tamsaus angelo figūra. Jis panardino delnus į Atlanto vandenyną ir apšlakstė vandeniu Europos ir Amerikos žemyną. Po to pasigirdo žmonių aimanos. Angelas ir vėl apšlakstė Amerikos žemes ir jose pasirodė daugybė miestų vaizdų. Danguje pasirodė kitas – baltas angelas, o po to ir vėl vaizdai – kylantys juodi debesys susijungė į vieną; ginkluoti žmonės, deginami miestai… Paskui debesys virš JAV žemyno ėmė sklaidytis.

Netrukus pranyko ir reginys, o moters balsas buvo dar aiškesnis: ,,Tai trys nelaimės, kurios gresia tavo šaliai. Išmokyk kiekvieną pilietį gyventi vardan Dievo ir vardan savo žemės.“ 

Moters savaitgalis
savaitgalis
savaitgalis
Augalai