Moters savaitgalis Nr.14 (2021m.)

Kas yra aprangos kodas?

Žodžių junginį ,,aprangos kodas“ tikrai yra girdėjusi kiekviena moteris, tačiau kas tai yra, žino toli gražu ne visos. 

APRANGOS KODAI YRA TIK 5! 

Tai konkrečios aprangos taisyklės, o teminė vakaro apranga dar nėra aprangos kodas. 

 

 

Kiekviena moteris privalo žinoti, jog aprangos kodai tėra 5:

  • Baltasis kaklaraištis,
  • Juodasis kaklaraištis,
  • Oficiali apranga,
  • Kokteilių apranga,
  • Madinga kasdiena. 

Aprangos kodas – informacija, pasakanti apie renginio ar pobūvio pobūdį, dažnai įrašoma į viešojo renginio kvietimą. Nurodyto aprangos kodo laikytis būtina. Priešingu atveju bus parodyta nepagarba šventės šeimininkams, siekusiems sukurti atitinkamą vakaro stilių, be to, patys blogai jausitės būryje žmonių, apsirengusių pagal nurodymą.

Kaip saugoti ir stiprinti santykius per atstumą

Kad santykiai atlaikytų išbandymą atstumu, porai svarbu suvokti, jog santykių kūrimas – bendras abiejų pusių darbas, ir kiekvienas turi prie to prisidėti bendravimui rastu laiku, tinkamais palaikymo žodžiais ar malonia staigmena. Norint išlaikyti santykius kokybiškus, svarbu į juos žiūrėti kaip į procesą, o ne baigtinį produktą.

Porai bendraujant per atstumą reiktų kurti bendrus ritualus ir išlaikyti atvirumą, sąžiningumą, suprasti, kad bet koks nutylėjimas atveria kelią interpretacijoms, pavydui, gali skatinti neištikimybę. Svarbu laiku pastebėti kylančias problemas ir aptarti, kas dabar vyksta, kas kelia sunkumų. Juk gyvenant kartu natūraliai kuriasi bendri ritualai: kartu valgote, žiūrite filmą, keliaujate apsipirkti ir pan.

Gyvenant atskirai šių bendrų veiklų nebelieka ir tada reikia labai sąmoningai stengtis kurti bendrus ritualus. Pvz., susitarti, kad konkretų vakarą abu vienu metu žiūrite tą patį filmą; abiem kasdien dalytis net ir smulkiausiomis naujienomis, jas aptarti; suplanuoti vaizdo skambučius, kad atsitrauktumėte nuo išorinių trukdžių ir bendrautumėte tik su savo partneriu. Bendraudami virtualiai žmonės netenka daug papildomos informacijos, nemato partnerio kūno kalbos, tad reikia kalbėti atvirai, sąžiningai, tiesiai. O nutylėjimai sukuria tuščią erdvę, tad ją partneris gali užpildyti savomis interpretacijomis. Deja, poros dažniausiai nėra labai pažengusios šioje srityje, nemoka kalbėti atvirai ir nesupranta, kas vyksta su jų santykiais.

Iliustratyvus pavyzdys galėtų būti tylos pauzės.

Moters savaitgalis