Moters savaitė Nr.15 (2020m)

Aktorė Inga Norkutė: „Tikiu žodžio ir minties galiomis“

Kol kas aktorei ir režisierei Ingai Norkutei (48) atostogos. „Pagaliau susitikau su jūra. Degintis nemėgstu, tačiau saulėlydį dievinu, – ilgesingai atsidūsta aktorė ir režisierė, netrukus vėl panirsianti į savo šiuo metu pagrindinį darbą filmuotis XIII sezoną pradėjusiame TV seriale „Moterys meluoja geriau“. Tačiau vis dažniau jos rankose atsiranda pieštukas ar rašiklis, o svajonėse – mylimasis…

 Visą interviu skaitykite naujausiame „Moters savaitės“ numeryje

Kaip detektyvinis tyrimas virto romanu

„Knyga atgaivina, priartina prie kažko tikro, labiau įžemina. Skaitydama žurnalą ar romaną labiau pailsiu. Vertėtų patyrinėti, iš kur ta popierinės spaudos trauka: gal lemia pats popierius, šrifto poveikis smegenims, kvapas, galėjimas liesti, o gal pozicija, kurioje skaitome, sukelia tą neapsakomai teigiamą poveikį“, – svarsto vos pasibaigus karantinui pasirodžiusio romano „Panelės iš Laisvės alėjos“ autorė, teatrologė, mokslų daktarė, VDU docentė Ina Pukelytė (54), šiuo metu atostogaujanti Paryžiaus priemiestyje savo vyro Marko ten esančiuose namuose.

Visą interviu rasite naujausiame „Moters savaitės“ numeryje

Žiovulio ,,užkratas“

Žiovulį yra apipynę daugybė prietarų. Vieni bijo nuo žiovaujančio užsikrėsti kokiu nors virusu, tad perspėja jį užsidengti burną ranka. Kiti į šį procesą žvelgia kaip į mistinį reiškinį: atseit žiovaujant per pravirą burną gali įskristi demonai, tad kai kurie tikintieji net peržegnoja žiovaujančią burną.

Visą straipsnį skaitykite naujausiame „Moters savaitės“ numeryje