akistata

Legendinis laikraštis „Akistata“ – vienas seniausių specializuotų laikraščių Lietuvoje, skirtas žmonėms, besidomintiems teisine sistema, teismo nuosprendžiais, policijos veikla, gyvenimu už grotų, socialinėmis problemomis.

Per daugiau nei 30 gyvavimo metų „Akistata“ keitėsi kone kasmet. Šiandien leidinio žurnalistai, remdamiesi teisininkų, žmogaus teisių gynėjų patarimais, gvildena daugybę socialinių, teisinių, švietimo problemų. „Akistatos“ skaitytojai sužinos, kaip išvengti smurto šeimoje, kaip padėti vaikui atsitiesti po patyčių ar prievartos, kur ieškoti pagalbos nusikaltimų aukoms. Taip pat laikraštyje rašoma ir apie nusikaltėlių gyvenimą už grotų, ir kaip pagelbėti jiems, kad išėję iš „zonos“, imtų dorai gyventi…

„Akistata“ nuolat informuoja apie naujausias nusikaltimų rūšis ir kaip išvengti nusikaltėlių žabangų. Laikraštyje aprašomos naujos grupuotės, siaučiančios Lietuvoje ir pasaulyje – šios temos gvildenamos plačiau ir išsamiau nei kituose laikraščiuose ar interneto portaluose.

Smalsesnysis skaitytojas leidinyje taip pat gali rasti ir įdomių faktų apie įvairius pasaulio reiškinius ar kuriozinius nutikimus, o besirūpinantieji sveikata – patarimų, kaip sveikai gyventi, maitintis ir išvengti ligų.

Redaktorė

Kamilė Žutautaitė