Akistata

Legendinis laikraštis „Akistata“ – vienas seniausių specializuotų laikraščių Lietuvoje, skirtas žmonėms, besidomintiems teisine sistema, teismo nuosprendžiais, policijos veikla, gyvenimu už grotų, socialinėmis problemomis.

Per 30 gyvavimo metų „Akistata“ keitėsi kone kasmet. Šiandien leidinio žurnalistai, remdamiesi specialistų nuomone, gvildena daugybę socialinių, teisinių, švietimo problemų: kaip išvengti smurto šeimoje, kaip padėti vaikui atsitiesti po patyčių, kur ieškoti pagalbos nusikaltimų aukoms, kaip gyvena nusikaltėliai už grotų ir kaip pagelbėti jiems, kad išėję iš „zonos“ imtų dorai gyventi…

Taip pat „Akistata“ nuolat informuoja, apie naujas nusikaltimų rūšis ir kaip išvengti nusikaltėlių žabangų. Laikraštyje aprašomos ir naujos grupuotės, siaučiančios Lietuvoje ir pasaulyje. „Akistatoje“ šios temos gvildenamos plačiau ir išsamiau nei kituose laikraščiuose ar interneto portaluose.

Smalsesnysis skaitytojas leidinyje taip pat gali rasti ir įdomių faktų apie įvairius pasaulio reiškinius ar kuriozinius nutikimus, o besirūpinantieji sveikata – patarimų, kaip sveikai gyventi, maitintis ir išvengti ligų.

Redaktorė

Kamilė Žutautaitė

akistata
akistata
akistata
akistata
akistata
akistata