„Akistata“ anonsų archyvas

Akistata Nr.20 (2022 m.)

Statistikai skaičiuoja, jog per metus išsiskiria kas antra susituokusi pora. O kiek išsiskiria tų, kurie nebuvo davę oficialių įžadų? Neverta svarstyti, kas nulemia skyrybas – priežasčių rasime daug. Bėda ta, kad dažnai skyrybos tampa užsitęsusiu...

akistata

Akistata Nr.17 (2022 m.)

Per kratas pas pareigūnus buvo rasta ne tik pinigų, bet ir didelis kiekis narkotikų. Šiaulių rajone esančiose sodybose kilogramai kokaino ir marihuanos buvo rasti užkasti žemėje. Kvaišalus pareigūnai laikė ne tik įrengtose slėptuvėse, bet ir...

akistata

Akistata Nr.16 (2022 m.)

Pastebima kita tendencija – auga taip vadinamųjų „baltųjų apykaklių“ padarytų nusikalstamų veikų, tokių kaip: sukčiavimas, kreditinis sukčiavimas, kontrabanda, kyšininkavimas ir pan., skaičius.

akistata

Akistata Nr.15 (2022 m.)

Moterims, pasiryžusioms išnešioti svetimą kūdikį, šioje šalyje buvo mokama apie 8000 eurų, tai net beveik 3 kartus mažiau nei JAV. Agentūros skelbdavo, kad surogatinės motinos renkamos itin atidžiai.

akistata

Akistata Nr.14 (2022 m.)

Anksčiau ši grupuotė buvo vadinama Aguoniniais, nes jos branduolį sudarė Kaune, tuometės „Aguonos“ parduotuvės rajone, blokiniuose daugiabučiuose gyvenę jaunuoliai.

akistata

Akistata Nr.13 (2022 m.)

Beveik dešimt metų prireikė, kad įsiteisėtų teismo sprendimas taip vadinamojoje „Mokesčių inspekcijos“ byloje.

akistata

Akistata Nr.12 (2022 m.)

Prekybos žmonėmis „verslas“ yra toks pelningas, o nusikaltėliai tokie įžūlūs, kad jų nesulaiko net griežtos bausmės. Dalis jų net iš įkalinimo įstaigų vadovauja laisvėje likusiems savo bendrams

akistata

Akistata Nr.11 (2022 m.)

Šio laiško rezultatas buvo Manheteno projektas, kurį įgyvendinant sukurtos atominės bombos buvo panaudotos prieš Japoniją Antrojo pasaulinio karo pabaigoje.

akistata

Akistata Nr.10 (2022 m.)

Paprastai prekiautojai žmonėmis yra įžūlūs, agresyvūs, savo aukas – ir taip gyvenimo aplamdytas – taip sugeba įbauginti, kad šios pačios ima tikėti padariusios nusikaltimą ir baimintis, kad bus nubaustos.

akistata

Akistata Nr.09 (2022 m.)

Besiaiškinantys nusikaltimų grandinę mūsų pareigūnai aktyviai bendradarbiavo su Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos, Vengrijos, Baltarusijos teisėsaugininkais. Ypatingas pareigūnų dėmesys padėjo užkardyti galimą skirtingų su organizuotu nusikalstamumu susijusių grupuočių priešpriešą.