„Akistata“ anonsų archyvas

Akistata Nr59

Suabejota ir ar darbininkai apgaule buvo vežami į Angliją: atseit, į užsienio šalį jie vykę už savo pinigus ir žinodami, kad teks sunkiai dirbti. „Akistata“ jau rašė, kad pirminius tyrimo veiksmus, sulaukę ne vieno skundo...

Akistata Nr58

Ne tik lygtinė bausmė vadinamajam lytiniam nusikaltėliui papiktino neabejingus piliečius, bet ir tai, kad M. Icikevičiaus bandyta išžaginti paauglė tąkart buvo žiauriai sumušta, o specialistai nustatė, kad jos sveikata buvo sutrikdyta tik nesunkiai. Teisingumo ministras...

Akistata Nr57

Internetiniai sukčiai apgaudinėja pačiais įvairiausiais būdais. Ypač atsargūs turėtų būti tie, kurie internete, radę skelbimus apie „stebuklingus“ vaistus, pabando juos įsigyti ir tikisi, kad pasveiks. Egzistuoja daugybė svetainių, siūlančių „vaistus“, kurie niekaip nepadės jums pasveikti.

Akistata Nr56

Gyvename beprotišku tempu, todėl daugeliui pritrūksta laiko pažintims, susitikimams ar ilgesniems pokalbiams su draugais, jie pamažu pamirštami. Ir štai žmogus, nugyvenęs gabalėlį amžiaus, užauginęs vaikus, staiga pasijunta vienišas. Ypač, kai šalia nebėra antrosios pusės.

Akistata Nr55

Benamius mes dažnai įsivaizduojame purvinus, nuo alkoholio papurtusiais veidais, miegančius kur nors krūmuose suręstoje pašiūrėje ar prisiglaudusius negyvenamame name, kaulijančius iš praeivių kelių centų ar eurų. Tačiau, klystame.

Akistata Nr54

V. Januškevičius – vienas žiauriausių Lietuvos nusikaltėlių, kurio sąžinę slegia net 14 žmonių mirtys. Apie Vilniaus bomberio gaujos nusikaltimus ir, kodėl V. Januškevičiui dar teks palaukti bausmės sušvelninimo, skaitykite naujausiame „Akistatos“ numeryje.

Prieš porą metų po susišaudymo Joniškyje išgarsėję šiauliečiai Kristijonas Chadzevičius (27 m.) ir Artūras Riabovas (37 m.) Šiaulių apygardos teisme (ŠAT) išgirdo nuosprendį ne dėl susišaudymo, o už kitą nusikaltimą.

Mylimųjų išduoti ar atstumti vyrai neretai griebiasi keršto. Moterims, geriausiu atveju, tai baigiasi pažeminimu ir mėlynėmis, o blogiausiu – sunkiais sužalojimais arba net mirtimi.

Akistata Nr.51

Manoma, kad prieš 20 metų tarp Ilgo ir Daškės buvo užvirusi arši kova dėl įtakos. Išsamiai apie itin kruopščiai suorganizuotą R. Daškevičiaus žmogžudystę, apie kovas dėl įtakos, skaitykite naujausiame „Akistatos“ numeryje.

Ši byla buvo tiriama nuo 2017 metų vasaros, kai tarp dviejų Šiaulių grupuočių prasidėjo ginkluotas tarpusavio santykių aiškinimasis. Tų metų rugsėjį buvo užpultas šiaulietis Mantas Žilinskas, o lapkritį padegta audinių ferma Pakštelių kaime (Šiaulių r.)....