- Socialiniuose tinkluose, kaip žinia, dalinamasi ne tik kelionių vaizdais ar sukurtais linksmais filmukais apie naminių augintinių išdaigas, įvairiais receptais, bet ir gana žiauriais vaizdais apie paauglių patyčias, išgertuves kalėjimuose ar net žmogaus žudymą
bei savižudybę. Tokie tiesiogiai transliuojami vaizdai paprastai sukelia didžiulį ažiotažą, tačiau pagalba skriaudžiamam žmogui dažnai būna pavėluota – jis turi iškęsti visą smurtautojų surengtą egzekuciją, o pasitaiko, net ir mirtiną. Kai internete ima sklisti
daužomo ar spardomo paauglio vaizdai, retas kuris tuoj pat praneša policijai. Dažniausiai policija sužino tik po keleto dienų, kai aukos artimieji ar tiesiog neabejingi žmonės praneša apie vaizdo įrašą. Panašiai ir su kitomis smurtinių vaizdų transliacijomis: net ir iš karto sužinojus, policijai nėra lengva nustatyti veiksmo vietą. - Ekvadore sulaikytas ir Lietuvai perduotas už narkotikų platinimą 12 metų 8 mėnesių ir 29 dienų bausme nuteistas kaunietis Andrejus Tokeris (43 m.). Ekvadoro nacionalinė policija, bendradarbiaudama su Interpolu, A. Tokerio ekstradiciją įvykdė spalio 24 dieną. Operacija buvo vykdoma kaip tarptautinio bendradarbiavimo kovos su transnacionaliniu nusikalstamumu dalis. Tai ne pirmas Kaune gerbiamų medikų sūnaus teistumas.
- Nors vis dar yra daugybė galvojančiųjų, kad homoseksualumas yra šių laikų pramanas ar mados reikalas, istoriniai šaltiniai byloja ką kitą. Gėjai ir lesbietės egzistavo nuo senų senovės, buvo kuriamos vienalytės šeimos, gėjai buvo net imperatoriais ir niekas dėl to nei protestavo, nei panikavo. Tik krikščionybės iškilimas ir jos įsitvirtinimas Europoje – kaip dominuojančios religijos – turėjo didelės įtakos požiūriui į homoseksualumą. Homofobija buvo naudojama kaip įrankis kontroliuoti žmones. Kuriant neigiamus stereotipus apie homoseksualus ir skatinant baimę bei neapykantą, buvo lengviau suvienyti žmones bendram priešui ir nukreipti dėmesį nuo kitų socialinių problemų. Lygiai taip pat daroma ir šiais laikais.
- Po Valensijos provincijoje (Ispanija) praėjusį antradienį siautusių galingų potvynių, nusinešusių dešimtis gyvybių, imta ieškoti, kas dėl to kaltas. Spauda ir socialinių tinklų vartotojai kaltina gelbėtojus, kad per vėlai įspėjo apie pavojų, o valdžią – jog apskritai nebuvo pasiruošusi tokiai stichinei nelaimei.